Kiralama Koşulları
KATEGORİLER
Araçlar Markalar Kampanyalar

ARAÇ TRANSFERİ:

Yiğit Rent A Car,Araç Transfer Hizmetleri Sayesinde Yurtİçinde,Havalimanlarında,Deneyimli Kadrosu ve Araç Kiralama Sektöründe Kaliteli Hizmet Anlayışı İle Siz Değerli Müşterilerimize Uygun Teslim Çözümleri Sunarak İsteklerinizi Yerine Getiriyoruz.

KİRALAMA SÜRESİ:

Araç Kiralama Minimun Süresi Günlük Kiralamalarda 24 Saat,Aylık Kiralamalarda 30 gündür. 24 Saati Aşan Kiralamalarda 3 Saate Kadar Olan Gecikmelerde,Günlük Kiralama Bedeli Üzerinden Hesaplanır.Kiralama Süresini Uzatmak,Dönüş Saatini Ve Gününü Bildirmek,Değiştirmek İçin Belirtmiş Olduğumuz Telefon Numaralarında Bizlere Ulaşabilirisiniz…

ÖDEME:

Toplam Kiralama Tutarı Ve Güvence Bedelleri,Kiralamanın Başında,Aracı Kiralayan Kişiye Ait Kredi Kartı Veya Nakit Olarak Peşin Tahsil Edilir.Depozit Olarak Alınan Tahsil ya da Bloke Edilen Tutar, Kiralama Bitiminde,Varsa Ek Hizmet,Güvenceler,Yakıt,Hasar,Ceza vb. Gibi Rezervasyonda Bedeller Düşüldükten Sonra Müşteri Bilgisi Doğrultusunda Tahsil İşlemi Gerçekleştirilir.

TRAFİK CEZALARI:

Yürürlükte Olan Trafik Yasalarına Uyulmamasından Doğacak Her Türlü Sorumluluk Ve Maddi Trafik Cezaları Kullanıcıya Aittir.Aracın Kirada Bulunduğu Süre İçinde Oluşan Ancak Kiralama Bitimi Sonrasında Elimize Ulaşan Trafik Ve Kaçak Köprü, Otoyol Geçişi Cezaları,Kira Anlaşmasında Belirtilen Kişi Ve/Veya Firmadan Tahsil Edilir.

BAKIM İŞLEMLERİ:

Araç Kullanımınız Sırasında Aracın Periyodik Bakım Kilometresi,Lastik Değişimi Gelmesi Durumunda,Güvenli Bir Şekilde Yolculuğa Devam Edebilmeniz İçin Bizleri Arayıp Gerekli İşlemlerin Yapılabilmesi Sağlanılmalıdır.

ARAÇ TESLİM FORMU:

Kiralama Başlangıcında Ve İadesi Sırasında Araç Teslim Etme Ve Teslim Alma Formunun Doldurulup Karşılıklı Olarak İmzalanarak Araçlar Teslim Alınmaktadır.

 

Filomuza Yeni Katılan Araçlar
İş Ortaklarımız
  E BÜLTEN KAYDI İÇİN TIKLAYINIZ
Beykent San. Sitesi Kat: 1 No: 347 Büyükçekmece/İSTANBUL
info@yigitotokiralama.com
0(212) 872 03 45
0212 871 03 45